Wiadomość od Arkturian – Wielowymiarowe myślenie

 

Obrazek

Postanowiłam spróbować podejść do tłumaczenia przekazu Arkturian, który wyjątkowo trafił do mojego serca. Jak się okazało – nie było to tak proste jak mi się wydawało, jednak mam nadzieję, że przekaz pozostaje zrozumiały. Poniżej krótki fragment. Cała wiadomość jest bardzo długa i bardzo… interesująca. Być może będę praktykować tłumaczenia, aż w końcu stanę się Mistrzem ;) Jak na razie staram się być Mistrzem swoich własnych myśli i emocji. O czym więcej możesz przeczytać poniżej.

„Twoja poszerzona percepcja będzie asystować Ci w uaktywnieniu twojego wielowymiarowego myślenia. Jeśli w przeważającej części poddasz swoje myślenie wielowymiarowej percepcji twoja moc manifestacji poprzez myśli i emocje stanie się wielce wzmocniona. Twoje wielowymiarowe zmysły zostaną uaktywnione i uświadomisz sobie że wszystkie punkty widzenia, jakie masz – są twoim wyborem.

Możesz wybierać  to, co kreuje strach. ALBO, możesz wybrać postrzeganie tego, co wypełnia ciebie radością i przyjemnością. Te punkty widzenia są wynikami twojej zdolności wiary w to, że twoje wibracje się wzniosły, że ty sam się wzniosłeś (that you are ascended). W związku z tym zamiast „próbować się wznieść” – twoje skupienie jest całkowicie zmienione tak, abyś dostosował swoją percepcję do wielowymiarowej świadomości i myślenia.

Dla wielu naszych Lightworkersów (Pracowników Światła) stało się to zadaniem na całe życie. Ta możliwość nie będzie więc nową możliwością, jej dostęp dla ciebie będzie o wiele większy. Tak jak zapewne zauważyłeś – twoje myśli – wysłane jako wibracja manifestują się o wiele szybciej niż kiedykolwiek w jakiejkolwiek twojej poprzedniej inkarnacji. To oczywiście oznacza, że musisz być Mistrzem WSZYSTKICH negatywnych czy też opartych na strachu myśli – ponieważ również one zmaterializują się od razu.

Z jednej strony twoje osobiste pragnienia mogą zaniżać twoją świadomość, z drugiej jednak strony świadomość, że tak NAPRAWDĘ to TY jesteś nową Ziemią umożliwi Ci posiąść nową obudzoną percepcję. Te zdolności przychodzą właśnie do Ciebie w tej chwili – tak jak motyl siadający z gracją na twojej otwartej dłoni.”

Spróbuj razem ze mną zwracać uwagę na rzeczywistość, jaką kreujesz. Na swoje słowa, myśli i czyny. Przyjmuj to, co doświadczasz, jak dziecko, które jest twoim własnym. Tak właśnie w istocie jest – sam je urodziłeś własną wibracją, jest twoim tworem, myślę, że staje się to coraz bardziej logiczne. 

Pozdrawiam!

Życzę kreowania tego, czego chcesz.

Andżelika

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Wiadomość od Arkturian – Wielowymiarowe myślenie

  1. hmm.. zastanawiam dlaczego te niechciane , powiedzmy nieopatrznie zmaterializowane myśli tworzą się szybciej od „dobrych” . to widziane z mojej perspektywy :-)

    1. ja też tak odczuwam. myślę, że dlatego, że bardziej wierzymy w negatywne sprawy. bardziej jesteśmy przekonani o czymś że raczej coś nie wyjdzie, niż wyjdzie. nasza energia strachu jest dosyć spora i dajemy jej dużo uwagi bo wydaje się, że zabezpieczamy się wtedy przed porażką :)

      Namaste.

Dodaj Komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s