Wiadomość od Niebieskiego Płomienia poprzez Shekinę

14825_10151463828192292_1030800205_nPrzetłumaczyłam kolejny channeling, który wyjątkowo mi się spodobał. To jest jego fragment, bardzo budujący i wspomagający. Uwielbiam czytać te przekazy przede wszystkim dlatego, że nie czuję się wyalienowana w swoim postrzeganiu świata i tworzeniu go. Myślę, że jest nas coraz więcej, dlatego staram się nie czuć w związku z tym źle. Będę robić, to co sprawia mi radość. Mam nadzieję, że pomagam tym jakoś innym.  A poniżej channeling.


(…)

Ukochani Nosiciele Niebieskiego Płomienia i Światła, jesteście Duszami, którymi poświęcono najwyższe wibracje i święty rodowód, chociaż możecie się czuć, jakbyście nie zrobili wszystkiego w wystarczającym stopniu. Wykuliście nową ścieżkę tylko i wyłącznie dzięki nawigacji Waszej Duszy. Wiele przeciwieństw i wyzwań było umieszczonych przed wami a Wy i tak podążaliście za własną prawdą. Stanęliście jeden krok w tył w Waszej częstotliwości światła aby przybyć poprzez zasłonę, która mogła stanowić barierę dla Boga aby wcielić się w ludzką formę, a jednak znaleźliście drogę aby podtrzymywać Waszą świętą komunię z Kreatorem. Czasami czujecie się wyalienowani w tym dziwnym świecie, a jednak wciąż zmieniacie genetyczne uszkodzenia waszego rodzinnego rodowodu i nie zapadliście w sen iluzji. Nie czytalibyście słów na tej stronie, gdybyście tego nie dokonali.

Stałeś silnie w świetle wewnętrznej wiedzy, sam, pomimo iż nie istniały kościoły ani organizacje, by wesprzeć to, kim naprawdę jesteś. Osiągnąłeś więcej, niż ktokolwiek poświęcający całe życie, by osiągnąć spektakularne sukcesy w społeczeństwie, które wykreowałeś.

Nie dostałeś żadnego medalu, trofeum ani certyfikatu za twoja dynamiczną pracę i cały wysiłek i wielu postrzega Cię inaczej – jako kogoś, kto żyje we własnym świecie. A jednak – to właśnie ten świat trzyma Cię w miejscu twoich duchowych korzeni. Ukochani Nosiciele Niebieskiego Płomienia i Światła! Możecie teraz wyjść i świecić!

Wasza Misja

Poszerzenie Boskiej Świadomości aby ludzkość mogła ewoluować, tak, by inni mogli ponownie się zjednoczyć z planetarnymi braćmi i siostrami Galaktyk oraz Uniwersalnych Rad Światła. Ty, Nosicielu Niebieskiego Płomienia, tak samo jak i inne płomienie: Indygo, Fioletowy, Rubinowy, Kryształowy, Tęczowy przybyliście z oświeconych planet, systemów i królestw niosąc ze sobą specyficzne wytyczne perfekcyjnej Natury i Stworzenia. Każdy z was połączony w jedno tworzy całe spektrum światła, każdy z Was z osobna przynosi w sobie unikalną ekspresję potrzebną do zapewnienia światła i ewolucji na tej planecie i tym wszechświecie.

Co dalej? – Końce, Początki, Zmiany i Możliwości

Wszystko będzie dotknięte światłem. Podczas gdy zestrajacie się ze światłem, Niebieskim Promieniem, odpuście wszystko, co nie jest naprawdę Wami, wszystko to jest fałszywymi obrazami Boga. To wydarza się nie tylko dla Was, nosicielach światła ale i w całym stworzeniu. Poczujcie to głęboko w sobie, bo mówię do Mistrzów, którzy wiedzą, że nadszedł już czas.

Wreszcie jest czas, abyś był tym, kim naprawdę jesteś, żył tym i czuł to, oraz abyś był widziany przez innych, że taki jesteś. Uciekanie i chowanie się skończyło się i tak – będziesz czuł opiekę i wszechświat wspiera Cię w tym!

(…)


Możesz mnie wesprzeć na facebooku, jeśli chcesz. :)

Love and Light!
Namasté
Angelica

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Wiadomość od Niebieskiego Płomienia poprzez Shekinę

Dodaj Komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s