LightWorker – kto to jest Pracownik Światła?

Być może zaczytując się w internetowych stronach o rozwoju osobistym – niektóre z nich dotykają poziomu bardziej psychologicznego, inne bardziej ezoterycznego – a szczególnie tych po angielsku spotkałeś się z terminem Lightworkers – Pracownikami Światła.

1380134_662309033794167_321807193_n

Chociaż brzmi to dosyć tajemniczo oraz magicznie nie ma to nic wspólnego z dziwnymi rytuałami albo jakąkolwiek sektą. Jeśli jesteś Pracownikiem Światła na samo brzmienie tych słów będziesz czuć radość. Tak, na pewno to wiesz. Kwestia jak bardzo jesteś w stanie się do tego przyznać.

Jak poznać, czy faktycznie nim jesteś?
Oto kilka podpunktów, które mogą definiować Lightworker`a.

 • Lightworker to osoba, która ma ogromne poczucie misji
 • Lightworker pragnie służyć ludzkości w jakikolwiek sposób – czy to na sposób sztuki czy na przykład medycyny
 • Lightworker to osoba często utalentowana pod względem kreatywnych czynności takich jak śpiew, pisanie, rysowanie, taniec
 • Lightworker jest silnie przyciągany do tematów rozwoju osobistego i sprawia mu ogromną radość rozwijanie swoich psychicznych, emocjonalnych i mentalnych umiejętności
 • Lightworker często ma wrażenie, jakby nie był z tego świata, interesuje się kosmosem i innymi systemami gwiezdnymi, tęskni za Domem, który nie ma nic wspólnego z tym Ziemskim
 • Lightworker jest osobą wrażliwą, współodczuwającą z innymi
 • Lightworker to ktoś, kto szanuje naturę, czuje się z nią powiązany i uwielbia przebywać na jej łonie
 • Lightworker szanuje Ziemię i nie może znieść jej niszczenia
 • Lightworker przejmuje się sprawami o światowym kalibrze, nie potrafi znieść przemocy, nadużyć
 • Lightworker czasami posiada nadprzyrodzone zdolności: jasnowidzenie, jasnosłyszenie, telepatia, channelowanie

Pracownicy Światła to osoby, które zgodziły się dobrowolnie na przybycie na Ziemię w tym czasie i w tym miejscu aby służyć Światłu.

O co więc chodzi z tym całym Światłem?

Światło to informacja. Coś oświetlone to coś o czym wszystko wiemy, a więc strach przestaje być potrzebny. Światło to miłość i informacja. Światło to świadomość. To jak zapalenie lampki w środku mroku. Pstryk! i pojawia się świadomość, samo-świadomość, wiedza o tym, że się istnieje. Brak światła to ciemność i mrok.

(Być może skojarzysz oświecenie z nazwą Illuminatich a czasy średniowiecza jako „ciemnoty” czyli zacofania i braku rozwoju.)

Każdego człowieka na Ziemi w tym czasie i miejscu – w okresie największych zmian jakie kiedykolwiek miały miejsce w ludzkiej i kosmicznej świadomości – możemy nazwać Pracownikiem Światła. Każdy wybrał ten okres i chociaż może o tym nie pamiętać, z pewnością nie znalazł się tutaj przez pomyłkę.

A więc jesteś tutaj i jeśli to czytasz prawdopodobnie czujesz w sobie ciche wołanie, które przypomina ci, że to właśnie było powodem dla którego inkarnowałeś się na Ziemi. Wewnątrz wiesz, o co chodzi.

Przypadek? Nie sądzę!

Pracownik Światła jest więc to osoba, która swoją obecnością, myślami, emocjami i zachowaniem oraz charyzmatyczną osobowością budzi iskrę światła w innych, a więc przypomina im o ich prawdziwym pochodzeniu i celu.

Pracownik Światła dba o siebie, ponieważ jest Jednością z Ziemią, oraz Ziemia, która jest żywa – jest Jednością z Nim. Pracownik Światła jest częścią Rodziny, którą łatwo rozpoznać poprzez uczucia, jakie żywi się w stosunku do tych osób. To uczucie, jakbyś znał kogoś tysiące lat. Albo nie – jakbyś znał go zawsze. Członkowie Rodziny Światła rozpoznają się szybko i z łatwością.

Jeśli więc odszukujesz w sobie to powołanie, uczucie, jakbyś miał coś bardzo ważnego do przekazania Ludzkości zastanów się co kochasz robić i podążaj za tym, ponieważ właśnie to, co wybrałeś – dokładnie taki a nie inny zestaw talentów – sprawia, że Ziemia odradza się a Ludzkość zmienia o sto osiemdziesiąt stopni swoje przeznaczenie. Dzięki Tobie!

Dla mnie to jest działalność poprzez pisanie, tańczenie, rozmawianie o tym z ludźmi i pokazywanie swoją osobą tego, co staram się przekazać.

Gdybyś miał pomyśleć o jednej emocji, która zdefiniowałaby całą Ludzkość w tej chwili co by to było? Strach? Agresja? Kłamstwo? Manipulacja? Cóż. Ty jesteś tutaj po to, aby przyszłe pokolenia definiowały Ludzkość jako: Miłość, Radość, Przyjemność, Lekkość, Prawdę.

Tak, jesteś aż tak pomocny i wspaniały!

Zapytaj sam siebie czego naprawdę chcesz? Czego tak napraaawdę chcesz? Co kochasz robić?

Uczyń mi, Ludzkości i Całej Ziemi przysługę i zacznij być Wspaniałym Sobą. Staniesz się Pracownikiem Światła pełną gębą.

A może już nim jesteś? 

W Miłości i Świetle,

Andżelika

Reklamy

4 uwagi do wpisu “LightWorker – kto to jest Pracownik Światła?

 1. twój krótki co prawda ale strasznie treściwy artykuł powinien być rozprowadzany na całym świecie. w wielkim skrócie pięknie ujęłaś człowieczeństwo i jego istotę. pozdrawiam cię serdecznie :-)

Dodaj Komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s