Czy jesteś na tyle odważny, by stać się mistrzem swojego świata? – wiadomość od Kolektywu Światła

Obrazek

Tego poranka chcielibyśmy wziąć Ciebie na podróż wgłąb siebie. Każdy z was, kto czyta nasze słowa zaczyna się budzić do faktu, że jest czymś więcej niż ciałem albo pojedynczą świadomością.

Właściwie, jesteś istotą kolektywną.

Istniejesz w Wieloświecie, więcej niż Jednym Wszechświecie, w więcej niż jednym ciele, na więcej niż jednej planecie.

A jednak – twoja pojedyncza świadomość jest skupiona, tutaj i teraz, w ludzkim ciele i na tej właśnie planecie Ziemi, zlokalizowanej na brzegu ramienia Drogi Mlecznej. Dlaczego?

Jesteś tutaj, ponieważ Ziemia doświadcza Wielkiej Zmiany.

Ta piękna a jednak skromna planeta przechodzi bezprecedensowe zmiany w tym Wszechświecie w całości Wszystkiego, Co Jest.

Wielu z was, nawet ci, którzy przez długi czas byli świadomi tej zmiany zmagają się ze sprawą własnej tożsamości. Kim jesteś tak naprawdę? Czy jesteś istotą ludzką skazaną na męczarnię i niewolnictwo dla jakiegoś życia, które trwa kilkadziesiąt lat, nigdy nie rodząc się na nowo, czy też może jesteś kimś więcej?

Ty naprawdę, naprawdę bardzo mocno pragniesz zaakceptować informację, że jesteś kimś więcej poprzez swój nieodparty, wrodzony optymizm ponieważ on daje ci nadzieję, że możesz się zmienić, że będziesz mógł to wszystko powtarzać wciąż od nowa.

Kochani – właśnie to robicie, teraz. Zmieniacie się, zmieniacie plan gry ponieważ jesteście w samym środku Wielkiego Eksperymentu – eksperymentu, który przynosi światło z powrotem do świata ciemności i do ciemnej części Wszechświata, Wszechświata, który stał się ofiarą niezamierzonej mutacji kreatywnych energii.

Krok po kroku wasze ciała zmieniają się i zwiększają swoją wibrację, ponieważ mają zdolność do absorbowania światła. To jest rezultat długo planowanej zmiany zainicjowanej przez Archanioły, które nadzorują odbudowę tego świata i jego ludzi w tym Wszechświecie.

Ten eksperyment jest tylko początkowym etapem. To, co tutaj robisz będziesz również robić w innych światach, ponieważ to jest to do czego jesteś stworzony.

1185405_576839752380184_1092398034_n

Jesteście wędrowcami, Specjalnymi Siłami Światła.

Wy z waszej własnej woli zgodziliście się przejść ten proces w celu transmutacji dysharmonii z powrotem do tego, jak życie powinno się toczyć w zgodzie z Wolą Kreatora.

Rozumiemy, że trudno jest zobaczyć i uwierzyć, że twoje działanie w jakikolwiek sposób bierze udział w istniejących zmianach odbywających się na całej planecie, ale możemy ciebie zapewnić, że jesteś silnie zaangażowany.

Poprzez zdecydowanie i uświadomienie sobie, że możesz zmienić świat naprawdę, zaczynasz swoich własnym polem energii być bliżej piątego wymiaru.

Jesteś kreatywną, pełną mocy istotą.

Teraz jest czas, abyś zauważył, że nie jesteś ofiarą sytuacji i uświadomił sobie jaki był cel, dla którego się nią stałeś.

Możesz zmienić swoje doświadczenie i przestać odgrywać ofiarę po prostu poprzez „szczypanie” siebie za każdym razem, kiedy to robisz. Możesz zacząć zauważać energię jaką neutralną, ponieważ taka właśnie jest. Potem zauważ jak zarządzasz swoimi emocjami i myślami razem wziętymi oraz dostrzeż jak one przyciągają rzeczywistość do twojego doświadczenia.

Poprzez wybranie, że jesteś neutralny odpuszczasz emocjonalne przywiązanie do spraw a potem możesz nauczyć się decydować w jaki sposób chcesz postrzegać dane sytuacje.

Eksperyment, przez który przechodzisz to całkowita przebudowa ciebie, tak, abyś stał się całkowicie mistrzem samego siebie, co oznacza, że stajesz się całkowicie odpowiedzialny za wszystko, co wybierasz czy to świadomie, lub nie.

Mamy nadzieję, że czujesz się już na tyle odpowiedzialny, aby dostroić się do kreatywnych energii i stworzyć świat, w jakim zechcesz żyć.

Wiemy, że wielu z was zaprzeczy teraz jakoby posiadali aż taką moc. Chcemy jednak wam przypomnieć, że każdy z was jest Bogiem-Kreatorem.

541736_10201668724584325_135262228_n

Tak, to ty stworzyłeś świat, w którym żyjesz i oddychasz.

To jest jedynie namiastka tego, co stworzyłeś, ale teraz jest to miejsce skupienia wielu światów aby podnieść swoją wibrację. Masz wspaniałą okazję udowodnić sobie jak pełen mocy jesteś.

Czy posiadasz potrzebną odwagę, determinację oraz chęć aby iść naprzód? My wiemy, że tak. Widzimy całość ciebie, kolektyw – nie pojedynczą indywidualność, która wydaje się samotna i zagubiona, ledwo wiążąca koniec z końcem, zmagająca się ze sprawami zdrowotnymi, relacjami z innymi oraz emocjonalnymi wahaniami nastroju.

Czy jesteś gotowy aby wejść na szczyt i nauczyć się jak stać się mistrzem swojego doświadczenia, mistrzem swoich emocji aby stwarzać swój świat, aby być wszystkim tym, czym jesteś wewnątrz?

Jeśli odpowiedzią jest „tak” i dajesz nam pozwolenie aby z tobą pracować poprowadzimy cię w kierunku odkrycia twoich własnych darów. (…)

Ciąg dalszy nastąpi.

>>źródło<<

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Czy jesteś na tyle odważny, by stać się mistrzem swojego świata? – wiadomość od Kolektywu Światła

Dodaj Komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s