Czy wybierasz świadome kreowanie? – Wiadomość do Kolektywu Światła II

1237182_934645193340635_302096075_nKażdy z was ma wszystko, czego potrzebuje, aby być mistrzem. Każda z tych cech jest ostrożnie zachowana wewnątrz twojego serca i umysłu. Poprzez przysadkę mózgową i Wyższy Umysł możesz utworzyć połączenie ze swoją duszą i Obecnością Ja Jestem.

Poprzez sekretną komnatę serca możesz połączyć się z miłością Kreatora i jego promieniami Kreacji. Poprzez pracę z aniołami i elementalami możesz zmienić to, na czym się skupiasz w swoim życiu. Poprzez kontakt z naturą i ziemią stajesz się uziemiony.

Łatwo jest czasami zagubić siebie w doświadczeniu medytacji, ale ugruntowanie w obecnym momencie jest niezbędne jeśli zamierzasz osiągnąć cel, jakim jest zmiana twojego świata. Każdy moment, kiedy możesz być świadomy, nawet podczas snu jest następnym momentem, kiedy możesz osiągać wspaniałe rzeczy i uczyć się jak przynosić wiedzę i miłość twoich Wyższych Ja, aby manifestowały Twoje życie.

Jesteś osobą zakotwiczającą nowe energie, jesteś jak most dla światła kreacji i manifestacji. Wybrałeś tę rolę samodzielnie, przez tę część swojej wielowymiarowej jaźni, która pracuje blisko z Archaniołami, Oświeconymi Mistrzami i Oświeconymi Galaktycznymi i Extra-Galaktycznymi Rasami.

425325_662369527110443_372069050_n

Jesteś tą istotą, naprawdę.

Jesteś jednak jednocześnie człowiekiem i jesteś tutaj po to, aby doświadczyć wszystkiego, co jest tutaj dla ciebie oraz aby doświadczyć zmiany tej planety i całego życia na niej. Zobacz siebie jako integralną część tej zmiany. Ujrzyj siebie jak agenta zmian.

To, co zdołasz w sobie zmienić będzie odbijać się poprzez kierunek, jaki obierze twoje życie.

Bądź świadomy, że każda myśl, którą masz, każda emocja, którą czujesz, każda akcja, którą podejmujesz jest częścią fali stwarzania.

Podczas gdy idziesz przez swój dzień – ciągle kreujesz.

Czy wybierzesz aby być świadomy swoich kreacji, tak abyś mógł stać się jedynym z Wolą Kreatora czy wybierzesz aby pozostać nieświadomym i zdaje się – bezsilnym wobec różnorodności, jaka Cię otacza?

Ciąg dalszy nastąpi.

>>Źródło<<

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Czy wybierasz świadome kreowanie? – Wiadomość do Kolektywu Światła II

 1. Zgadzam się z tym. Nasza siła kreacji jest wielka, ale na razie jest ona zablokowana. Żadna symboliczna data typu 21.12. 2012 tego nie zmieni. My jako ludzkość po prostu jeszcze nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tak wysokich wibracji, a co za tym idzie na okiełznanie cudownej siły tworzenia. Jesteśmy zbyt zawistni, chciwi, nieżyczliwi, interesowni, pozbawieni skrupułów, destrukcyjni i autodestrukcyjni. Wyobrażasz sobie Andżeliko co by się stało, gdyby cała ludzkość uzyskała teraz automatyczny dostęp do umiejętności świadomej kreacji? Większość z nas w pierwszej kolejności pomyślałaby o sobie (chcę mieć więcej… jeszcze więcej!!), a w następnej kolejności o sąsiedzie (a niech zginie gadzina!!!) :). Doprowadzilibyśmy do zagłady ludzkości zalani własnym jadem nienawiści i chciwości. Mimo wszystko jestem optymistą i wierzę, że z czasem i z pomocą nowych pokoleń „kryształowych” dzieci obalimy wzmacniający powyższe cechy drapieżny kapitalizm, nauczymy się bezinteresownej miłości, wrażliwości, uczciwości, poszanowania Życia wszelkich zamieszkujących naszą planetę istot i wtedy uzyskamy jako cywilizacja zdolność autokreacji i budowania wspólnego raju na ziemi :). Na razie przygotowani są na to nieliczni, (wiem, że Ty Andżeliko na pewno też do nich należysz:)). Namaste…

  1. Nie istnieje żadne stowarzyszenie, nie ma żadnych członków ani członkostwa, tym bardziej zwierzchnictwa. Nikt nie powie Ci co masz robić, za co ani czego się zrzec.
   Niestety albo stety Sekta Love jesteś wolny i ja nie mam zamiaru niczego Tobie narzucać. Jeżeli te przekazy uznajesz za kompletną bzdurę nic nie stoi na przeszkodzie, abyś znalazł coś, co idealnie będzie odpowiadać temu, co Ci odpowiada. Rozumiem, że dla Ciebie to głupie, bezmyślne i niezrozumiałe.
   Te channelingi są na bardzo wysokim poziomie, wciąż dla większości jak i dla mnie trudne, jednak moim zdaniem rozwijające.
   Zapraszam Cię Sekta Love do założenia własnego bloga, podpisania go swoim imieniem i napisania, co sam uważasz za prawdziwe dla Ciebie.
   Namaste

Dodaj Komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s