To, czego chcesz już jest!

Abraham o Twojej Prawdziwej Naturze oraz o Naturze Tego, Czego Chcesz

„Podczas gdy znajdujesz się w swoim fizycznym świecie – posiadanie wiedzy odnośnie tego, czego chcesz, wybieranie tych rzeczy, decydowanie się i wysyłanie próśb czy też intencji do Wszechświata – to wszystko dzieje się w czasie teraźniejszym. Więc ta nowa idea/rzecz, która rodzi się w Tobie za każdym razem, kiedy czegoś chcesz – jest absorbowana i skonsumowana przez Źródło, oraz Źródło dosłownie staje się nią.

Kiedy sobie uświadomisz, że Energia Źródła jest OGROMNA w porównaniu z energią Twojej fizycznej osoby – zaczynasz rozumieć, że nowa wersja Ciebie to wersja rozszerzona, wersja, która została stworzona, ponieważ czegoś chciałeś.

I Źródło w Tobie utrzymuje cały czas wibracyjną wersję, wibracyjne rozszerzenie Ciebie – innymi słowy promieniuje wibracją WSZYSTKIEGO, czym się stałeś.”

Rozwój, do którego zmusza nas fizyczna rzeczywistość często powoduje w nas ból, ponieważ każdego dnia dostrzegamy więcej rzeczy, które byśmy chcieli mieć, które powodują, że stajemy się w swoich wyobrażeniach kimś więcej, pragniemy więcej i inaczej doświadczać.

Jedynym powodem, dla którego jednak odczuwamy dyskomfort lub też brak manifestacji to my sami, a właściwie nasza wibracja, która utknęła w starych nas. Jak ją zmienić? Wybierając szczęście.

Więc wyobraź sobie, że stworzyłeś absolutnie nową, wspanialszą wersję siebie w obliczu jakiegoś nieprzyjemnego doświadczenia. Odpowiedź na pytanie dlaczego czujesz się z nią źle to: ponieważ nie starasz się żaden sposób z nią zjednać. Ból, jaki możesz odczuwać nie wynika z tego, że stałeś się kimś więcej jednak z tego, że nie starasz się dopasować do tej wersji, bo cały czas trzymasz w sobie myśli pełne strachu.
The-foot-of-big-tree
Wiele rzeczy, które spowodowały Twój rozwój są często tymi rzeczami, które trzymają Cię z dala od otrzymania ich ulepszonej wersji, która jest Twoją kreacją.

To pewien paradoks.

Właściwie powinniśmy podziękować im za rozwój i stać się jeszcze lepszą wersją siebie, którą dzięki nim stworzyliśmy. Często jednak jest tak, że tworzysz coś tak wspaniałego, że nie potrafisz się z tym zjednać a więc pozostajesz w impasie. Może to wyglądać jak koniec albo nagłe wygaśnięcie jakiś relacji. Żadna relacja nigdy jednak nie wygasa.

Prawda jest taka, że ponieważ stałeś się ulepszoną wersją tych rzeczy możesz po nie sięgnąć poprzez zmianę myślenia o nich samych. Jednak im większy potencjał rozwoju, tym większy potencjał strachu a więc prawdopodobnie trzyma Cię on przy wierzeniu w „starą” rzeczywistość.

Nowa rzeczywistość jednak, ta prawdziwa – czeka abyś się z nią zjednał. I czeka TERAZ.

Więc odpuść stare, bo idzie nowe – zbudowane na fundamencie starego, jednak całkowicie odświeżone, polepszone, doskonalsze! I to Ty sam jesteś tego autorem!

Andżelika

Reklamy

2 uwagi do wpisu “To, czego chcesz już jest!

 1. Odpuszczam powoli i efekty się same dzieją, jak w Tao. Im więcej się tego uczę odczuwać, to przybywa mi na drodze pomocników. Po Jarku, Nice, Marku, Rafale, Marii, Dominiku, dołączyliście ostatnio Andżeliko i Wojciechu – z czego bardzo się cieszę. Zapewne to brakujące dopełnienie, super sprawa. Pozdrawiam serdecznie – Wiesław.

  1. Wiesławie,

   bardzo się cieszę, że jesteśmy z Wojciechem kolejnymi elementami układanki, która dopełnia Twoją rzeczywistość. Każda nowa osoba, „nauczyciel”, pomaga w poznaniu samego siebie!

   Szczerze mówiąc nie znam Tao, ale wszystko z pewnością łączy się w pewnym miejscu, ponieważ jest Jednym. Wiele filozofii, Jedna Prawa. Odpuszczanie zazwyczaj daje nam to, czego chcemy.

   Namaste!
   Andżelika

Dodaj Komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s