Wibracyjny Snob

1962650_657419784317898_1366336847_n
„Wkrótce… staniesz się wibracyjnym snobem, który po prostu oczekuje, że rzeczy się wydarzą.”

Zastanawiający jest fakt, że każde z nas żyje w zupełnie innej przestrzeni. Czasami nazywamy to „trzymaniem się z kimś”, „dogadywaniem się”, i tak dalej. Oczywiście to nic innego jak określenia na wibracje.

Tworzymy wibracyjne wyspy. Każdy z nas jest jak kamień wrzucony do wody na około którego tafla zatacza coraz dalsze kręgi, aż w końcu zanika.

Podchodzimy do ludzi nie dlatego, że „wydają nam się ok.” Podchodzimy do nich bo nadajemy na tej samej fali i akurat to stwierdzenie w ogóle nie wymaga cudzysłowu. To bardzo dokładne określenie tego, co się dzieje. Rozumiał to już Pan Tesla.

Tesla-understand-universe
„Jeśli chcesz zrozumieć Wszechświat myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.”

Przechodząc więc przez nasze dni pozwalamy sobie, zazwyczaj nieświadomie (smuteczek), na wciągnie siebie w wibracje przeróżne. Strachu, złości, narzekania. Czasami radości i lekkości a wtedy mamy tak zwany „mój dzień” czy też „dzień szczęśliwy, idealny”. Zazwyczaj jest to przypadek, niestety. Niektórzy takie dni mają codziennie. Nazywamy ich „szczęśliwcami”, „urodzonymi w czepku”.

Jednak wiecie co?

Każdy z nas może być Szczęśliwcem. Takim Lucky Guy, if You know what  I mean. Wystarczy odrobina praktyki i … decyzji o stania się wibracyjnym snobem.

Kto to jest więc Wibracyjny Snob?

Wibracyjny Snob to osoba, która uparcie, zdecydowanie i pewnie podąża za swoim szczęściem. To osoba, która jest tak bardzo skupiona na czuciu się świetnie, że nie obchodzą ją niższe wibracje.

Unika tych, którzy narzekają. Odchodzi jak gdyby nigdy nic, kiedy zauważa, że ktoś się złości. Unika kontaktu z negatywnymi osobami, nie dlatego, że ich nie lubi lub jest samolubna, tylko dlatego, że po prostu nie pasuje do ich wibracji.

Na początku wymaga to samolubności. I jest to tak bardzo zdrowa samolubność.

„Ale jak tak to?! Nie wysłuchasz mnie, kiedy jest mi źle? Nie pomożesz mi, kiedy będę miał depresję?”

Niedawno byłam w samym środku sytuacji, w której kilka słów więcej wywołałoby niesamowitą złość w drugiej osobie. Tak naprawdę ja nie mówiłam za dużo, ona sama się nakręciła. Pomyślałam, że wychodzę. Powiedziałam, że nie mam zamiaru rozmawiać ani tym bardziej robić tego, co ode mnie wymaga dopóki nie przestanie się złościć albo nie odejdzie.

Oczywiście zazwyczaj ta druga osoba wtedy wpada w szał, ponieważ przerywam jej energetyczne wkręcenie w sytuację. Daję rozwiązanie. Jednak bycie Wibracyjnym Snobem powoduje, że ludzie są lepsi, również ci na około.

Ponadto – nikt nie potrafi skutecznie pocieszyć nikogo, jeśli widzi dokładnie to co osoba w „dołku”, ponieważ „zniża się do jej poziomu” – czyli wibracji. Tylko i wyłącznie osoba skupiona na pozytywnych aspektach osoby pocieszanej może ją podnieść na duchu, zmotywować. Einstein powiedział przecież, że rozwiązanie znajduje się na innym poziomie niż problem. Bycie Wibracyjnym Snobem ma same zalety!

Bo to skupienie na czystej pozytywnej energii, którą jesteś!

Kiedy przerywasz ich negatywny łańcuch emocji pozwalasz im na pokazanie tylko swojej pozytywnej strony. Nie tylko ty się nie denerwujesz, ale pozwalasz również wyluzować tej drugiej osobie.

Wibracyjny Snob to osoba, która jest skupiona na swoim szczęściu, nieważne, czy pada deszcz, czy świeci słońce. Zgodzę się, że czasami jest łatwiej czuć się świetnie kiedy budzi cię słońce i piękny poranek.

Jednak niewielka ilość praktyki powoduje, że możesz być szczęśliwy w każdych warunkach. Celowe nakierowanie się na pozytywne efekty powoduje, że życie będzie dawać tylko takie, a znajdziesz piękno w każdym, najbardziej deszczowym dniu. Nie tylko to subiektywne. Zaczniesz dostrzegać „zbiegi okoliczności”, rzeczy zaczną się „same układać.”

Staniesz się takim Lucky Guy – jeśli będziesz chciał, w każdym tego słowa znaczeniu. 

Wymaga to jedynie decyzji:

Dzisiaj nieważne, gdzie pójdę, nieważne z kim i nieważne co będę robić najważniejsze jest to aby czuł się dobrze.

Każdego dnia. Od nowa. Zdecydowanie.

Andżelika :)

Reklamy

Dodaj Komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s